Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Štítky:
Novější 1 3 22 43 64

Rozdělení žáků do 1. tříd

Žáci jsou uvedeni pod svými registračními čísly.

Příloha:

vedení školy a třídní učitelky 1. tříd


Publikováno 27. 6. 2024 9:51

2.B - Závěr školního roku

Pěšky na Lestkov

V pátek 21. června se žáčci 2.B  vydali pěšky na zříceninu hradu Lestkov, aby více poznali a prozkoumali okolí svého domova. Po namáhavém výstupu v doprovodu nejen paní učitelky, ale též některých rodičů – p. Ilavské, p. Krejčové a p. Šugarové, kdy cestou ochutnávali pravé lesní jahody, žáčci vystoupali až ke zřícenině hradu Lestkov. Zde si přímo pod zříceninou opekli buřtíky a prohlédli si okolní krajinu a hlavně Klášterec nad Ohří pěkně z výšky. Na zpáteční cestě si všichni ochutnali kláštereckou Kyselku přímo u pramene.

Pěší výlet se opravdu vydařil, cestou si děti užily spousty legrace a hlavně všichni jsme dosáhli vytyčeného cíle.

Fotogalerie1

Zmrzlina za odměnu

V úterý 25. června jsme se po závěrečné hodině plaveckého výcviku vydali společně na zmrzlinku k Akimu.

Tímto bychom rádi poděkovali Akimu a rodičům naší Emy Hargašové, že nám „MLSÁNÍ ZA ODMĚNU“ na závěr školního roku zprostředkovali.

Mockrát děkujeme.

Fotogalerie2

Sportovní dopoledne 

Do vysvědčení nám zbývá pouze jeden den. To už se učit přece nebudeme. A tak jsme se rozhodli jít si trošku zasportovat a ještě jednou společně pobýt u ohníčku a opéct si nějakou tu dobrotu. To nám umožnil p. Kříž u svého hotelu Bohemia Excellent. Opečené dobroty jsme zapili točenou kofolou. Místo plánovaného sportování jsme ale přišli na něco jiného. Byli to šneci v okolí hotelu. A tak přesto, že jsme chvilku sportovali, více času jsme toto dopoledne trávili pořádáním šnečích závodů. Byla to fakt skvělá zábava a mnoho z nás si svého šnečího favorita neslo i domů.

Co myslíte? Co na to naše maminky?

Děkujeme též p. Šprlákové, mamince naší Aličky, která nás v tento den doprovázela. 

Fotogalerie3

žáčci 2.B a Mgr. Zdeňka Moziková


Publikováno 5. 7. 2024 7:28

Rozloučení s našimi deváťáky

Na naší škole je zvykem předávat závěrečné vysvědčení žákům devátého ročníku při slavnostním rozloučení v kláštereckém Kulturním centru.

Naplněný sál Kulturního centra dnes po roce opět sledoval program, který si deváťáci připravili. Zazpívali několik písní, předvedli dvě taneční vystoupení a přednes básně. Paní ředitelka s panem starostou a třídními učiteli jim tradičně popřáli vše nejlepší do dalšího života. Vrcholem programu bylo předání závěrečných vysvědčení a dárků žákům i jejich učitelům, se kterými se tak deváťáci symbolicky rozloučili.

Přejeme jim hodně štěstí a úspěchů v jejich dalším studiu a životě.

Fotogalerie

Mgr. Miloslav Hrachovec a Mgr. Simona Kuncová


Publikováno 28. 6. 2024 14:04

Sportovní den v Rašovicích

Dne 27. 6. se třídy 5.A a 5.B účastnily, jako již v minulém školním roce, sportovního dne na fotbalovém hřišti v Rašovicích pod vedením trenéra místního fotbalového oddílu pana Bašuse.
Užili jsme si nejen fotbalu a sportovních soutěží, ale i opékání buřtů, pojídání zmrzliny a diskotéky.
Zvládli jsme na výbornou i turistický pochod směr Rašovice a zpět.
Ještě jednou děkujeme do Rašovic a příští rok opět na shledanou.

Fotogalerie
Mgr. Jana Lelková


Publikováno 28. 6. 2024 13:14

Čtvrťáci na Sochařském sympoziu v parku

Dnes na nás čekaly v zámeckém parku výtvarné dílny v rámci Sochařského sympozia. Malovali jsme na dřevěné domečky různé motivy inspirované přírodou a lidovými vzory. Prohlédli jsme si také vznikající sochařská díla a hlasovali v anketě o nejkrásnější z nich.
Dnešní slunečný den byl prima a my za něj děkujeme.

Fotogalerie
žáci čtvrtých tříd


Publikováno 27. 6. 2024 9:49

1.A – Čarodějná stezka

Dne 18. 6. proběhla v odpoledních hodinách Čarodějná stezka, které se zúčastnili žáci 1.A s jejich rodiči.

Na šestnácti stanovištích si mohli nejen rozhýbat svá těla, ale i jazýčky, protože úkoly museli sami číst. Za odměnu pak mnozí dostali nanuk, limonádu, ale také smradlavé nohy ježibaby Elvíry a vševědoucí oko hrozného Kiklopa.

Nakonec jsme se všichni rozloučili s tímto školním rokem. Sice týden bude ještě trvat, ale my všichni se společně uvidíme až v září.

Pěkné prázdniny!

Fotogalerie

Mgr. Radka Maříková


Publikováno 26. 6. 2024 7:10

Hasištejn 4.B

Tak tento výlet se opravdu vydařil a rázem jsme zapomněli na dlouhé čekání na autobus. Zdálo se, že mnohé děti by se klidně do středověku vrátily. Zbraně, středověké léčitelství, pečení placek, výroba došek a střelba je opravdu zaujala.

Fotogalerie

žáci 4.B


Publikováno 21. 6. 2024 6:54

Hasištejn 4.A

Vybráno ze slohových prací žáků:

Po příjezdu nás přivítali rytíři. Ti měli zbraně, které jsme si mohli i vyzkoušet. Viděli jsme i léčitelku s bylinkami, která léčila loupežníka s třesavkou. Loupežníci nás okradli, potom je za to zavřeli a k nim i Adriana, naštěstí ho potom pustili. Moc jsme si to užili. (Kája Iblová)

Hasištejn. Velice laskavé a útulné místo. Cítila jsem pěknou energii. Když na nás vyběhli loupežníci, dala jsem jednomu z nich bonbón. (Emily Jandlová)

V podhradí jsme si mohli sami opéct placky a zastřílet si z kuše nebo z velikého praku. Ještě i spoustu dalšího. Výlet se mi moc líbil. (Tobiáš Malina)

Děkujeme panu Šnáblovi a celé skupině za organizaci a krásné zážitky.

Fotogalerie

žáci 4.A a Mgr. Ivana Jiránková


Publikováno 21. 6. 2024 6:51

Poslední pracovní činnosti ve 3.A

Poslední hodinu PČ v tomto školním roce jsme si zpestřili prací se stavebnicemi. Ve skupinkách se z nás stali architekti a stavaři. Bylo to fajn.

Fotogalerie

kluci a holky ze 3.A


Publikováno 20. 6. 2024 9:58

Preventivní program ve 4.A

Dnes jsme absolvovali druhou část preventivního programu organizace Světlo Kadaň, který je zaměřen na posilování a upevňování vztahů ve třídě, na rozvoj spolupráce a pomoci mezi dětmi.
Zahráli jsme si prima hry, stavěli ve skupinách mosty, debatovali a zjišťovali o sobě i to, co jsme doposud nevěděli a co nás mnohdy překvapilo, samozřejmě v tom dobrém slova smyslu.
Bylo to fajn.

Fotogalerie
žáci 4.A


Publikováno 20. 6. 2024 9:50

Novější 1 3 22 43 64