Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Recitační soutěž „Odemyky, zamyky ……“

Recitační soutěž „Odemyky, zamyky ……“28.02. 2020

Ve středu 26. 2. se konal druhý ročník jarní soutěže v recitaci.

Ve středu 26. 2. se konal druhý ročník jarní soutěže v recitaci. Soutěže se zúčastnili žáci 1. - 5. ročníků. Utkali se tu ti nejlepší z jednotlivých tříd. Všichni byli skvěle připraveni, určitě věnovali nácviku mnoho času. Tomu odpovídaly jednotlivé výkony. Zvlášť roztomilí byli ti nejmenší- prvňáčkové. Starší zúročili zkušenosti z předchozího ročníku. Během soutěže vládla příjemná a přátelská atmosféra. Soutěžící se navzájem podporovali a každého odměnili obrovským potleskem.

V kategorii nejmladších žáčků naší školy se umístila na 1. místě Anežka Jeřábková z 1. A, 2. místo obsadil Michal Kender z 1. A a 3. místo si zasloužila Karolína Kostková z 1. B.

V kategorii žáků 2. a 3. ročníků zvítězila zaslouženě Michaela Zmeškalová z 2. A, 2. místo obsadil Matyáš Kráčmar z 2. A, o 3. místo se podělili Tereza Doležalová z 3. A a Jan Sivák z 2. A.

V kategorii nejstarších ročníků se na 1. místě umístila Pawla Hablawetzová z 5. B, na druhém místě Lara Nygrýnová z 4. C a 3. místo obsadila Lucie Brejšková z 4. B.

Všem účinkujícím blahopřejeme, mají náš velký obdiv.

Děkujeme také porotě, neměla vskutku lehké rozhodování. Porota: Diana Hrudková, Alexandra Preislerová, Ilona Pekariková, Dana Šimoníčková a Terezka Kothánková.

Vše zdokumentovala a fotografie pořídila Doris Homolková.

Děkuji všem za spolupráci a těším se opět za rok.

Mgr. Alena Bartoňová

Fotogalerie