Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Leden v 3. oddělení ŠD

Leden v 3. oddělení ŠDDíky sněhové nadílce jsme si užili několik dní venku.

Snažili jsme se postavit sněhuláky, to se ale zvrtlo v pěknou koulovačku. Někdo dělal andělíčky ve sněhu - radovali se, dováděli, užívali si. Další den jsme si ven vzali vodovky a štětce a malovali jsme do sněhu.  Každý podle své fantazie – kytičky, domečky, autíčka, nebo vybarvovali svoje stopy ve sněhu.

Ve třídě jsme vyráběli 3D domečky, ze kterých jsme nakonec udělali ptačí budky. Malovali jsme akrylovými barvami, pracovali jsme s tavicí pistolí. Modelovali a tvarovali jsme z modelíny. Chlapci nejraději tráví svůj čas na koberci, kde staví krásné stavby z lega. Hrajeme i několik stolních her. V měsíci lednu jsme oslavili narozeniny Elišky, která dětem přinesla bonbony.

Fotogalerie

Bc. Veronika Karičková