Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Angličtina s rodilým mluvčím

Angličtina s rodilým mluvčímV pátek 26. 1. navštívil hodiny angličtiny v 9. A rodilý mluvčí Tony Messman, který pochází z Nového Zélandu, dlouho žil v Austrálii a nějakou dobu i v Americe. Sám je nyní učitelem, takže ví, jak pracovat s žáky, a proto jeho konverzace s nimi byla moc příjemná. Dozvěděli jsme se zajímavé informace o zemích, ve kterých žil, a také o jeho životě. Líbilo se mi, že se deváťáci ptali Tonyho na rozumné otázky, které pak dál vířily diskusi. Tony česky umí jen pár slov, tak si žáci dělali občas srandu i z toho, jak vyslovuje určitá česká slova, která mu zadávali. Navázali jsme s tímto inspirativním mužem delší spolupráci, takže se na něj budeme moci těšit i v dalších třídách.

 Fotogalerie

Mgr. Václav Homolka