Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Hledáme nejlepšího mladého chemika

Hledáme nejlepšího mladého chemikaDne 13. 12. 2022 se uskutečnilo na SOŠTZ Lovosice krajské kolo soutěže Hledáme nejlepšího mladého chemika. Ze školních kol, do kterých se celkem přihlásilo 1547 žáků, postoupilo do krajského kola celkem 150 nejlepších z 50 základních škol regionu. Mezi nimi i naši žáci Lucie Dufková, Tomáš Hrachovec a Hynek Hicl. Tomáš Hrachovec se v krajském kole umístil na krásném 15. místě a Hynek Hicl na 22. místě. Oba jmenovaní žáci postupují do regionálního finále, které se uskuteční dne 7. 3. 2023. Součástí regionálního finále bude nejen laboratorní úloha pro soutěžící, kde si vyzkouší své praktické dovednosti, ale i předání cen žákům. Budeme našim soutěžícím držet palce, protože tři nejlepší z regionu postoupí do celostátního kola plánovaného na červen 2023.   

Příloha:

Ing. Monika Bártová