Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Ježíšek se ztratil – aneb pátrání 2.A

Ježíšek se ztratil – aneb pátrání 2.AVšichni jsme se těšili na obvyklou předvánoční oslavu.

Ale co to? Když jsme přišli do třídy, nebyl tam ani stromeček, ani dárky.

Dostali jsme vzkaz, že se Ježíšek ztratil a že jen my můžeme zachránit letošní Vánoce. I přesto, že venku bylo mrazivé počasí a velká ledovka, pátrání jsme nevzdali.

Nejprve jsme vyluštili matematické kvízy, které nám prozradily místo Ježíškova zmizení. A pak už šlo vše jako po másle – spíše po ledu. Vydali jsme se na cestu plnou různých ledových nástrah až k místu určení. Ježíška jsme neviděli, ale našli jsme stromeček a pod ním spoustu dárků. K tomu jsme si uvařili čaj, snědli výborné cukroví od našich maminek a samozřejmě se pořádně vydováděli.

Všem vám přejeme úspěšný rok 2023.

Fotogalerie

žáci 2.A