Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Září v 1. oddělení ŠD

Září v 1. oddělení ŠDNa začátku září jsme malovali pastelkami zážitky z prázdnin. Děti byly například na exotických dovolených v Thajsku, ale i třeba v našem blízkém Polsku. Trávily čas u babičky na zahradě, pozorovaly medúzy v mořích, jezdily na tobogánech. Povídali jsme si veselé historky o tom, co děti zažily.

Venku stále svítilo sluníčko a tak jsme vzali míčky, které jsme naplnili vodou a pak jsme je po sobě házeli.

Protože svítilo slunce, 1.B vytvořila krásná sluníčka ze žlutého papíru. Ostatní žáci obtiskávali listy a povedli se jim velké  slunečnice. Zdobí chodbu do jídelny.

Děti skládaly korálky a vytvořili srdíčka, Micky-mouse, jablka, zdobená kolečka, smajlíky a jiné výrobky, které žákům udělali radost.

Jelikož začal podzim, hodně jsme si s dětmi povídali o houbách. Na pozadí jsme tiskali podzimními listy a tvořili z nich muchomůrky a hřiby. Práce byla velmi zábavná. Tyto výtvory najdeme na nástěnce v jídelně.

Koncem září 1.B vytvořila malé ježečky z ruliček od toaletního papíru a na okrasu použila barevné papíry. Velké děti vyráběly ježky z kartonů a zdobily je jalovcem.

 Fotogalerie

Mgr. Miroslava Šlosrová