Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > ŠD - 1. oddělení - Sportování venku

ŠD - 1. oddělení - Sportování venkuDne 20. 9. jsme soutěžili venku za školou, kde město Klášterec nad  Ohří postavilo nové sportovní hřište. Naše družina si zvolila netradiční sporty - běhání mezi kuželkami, házení velkým míčem a skákání z místa. Během soutěží jsme se povzbuzovali a fandili kamarádům. Netradiční sportování nás pobavilo a při té zábavě jsme i rozpohybovali naše těla.

Žáci, kteří se umístili na prvních místech, byli odměněni diplomem a věcnou cenou a ostatní dostali sladkost.

Výsledky sportování:

Smíšená -  1.B

  1. místo - Černohous Adam
  2. místo - Černohousová Tereza
  3. místo - Genserová Maruška

Smíšená -  3.A, 3.B, 4.A

  1. místo - Genser Lukáš
  2. místo - Ledecká Tereza
  3. místo - Kaiserová Emma

Fotogalerie 

Mgr. Miroslava Šlosrová, Lenka Srbecká