Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Recitační soutěž ,,Odemyky – zamyky“

Recitační soutěž ,,Odemyky – zamyky“Ve středu 11. 5. se konal již 4. ročník jarní recitační soutěže v recitaci. Utkali se ti nejlepší recitátoři a recitátorky z jednotlivých tříd prvního stupně. Výkony dětí byly opravdu skvělé, porota neměla jednoduché rozhodování. Naši žáci jsou prostě skvělí a šikovní. Obdiv si zaslouží ti nejmenší, kteří porotu oslnili svou roztomilostí a bezprostředností. Ti starší zúročili zkušenosti z předchozích soutěží a podali téměř profesionální výkony. Během soutěže se děti navzájem podporovaly a každého odměnily bouřlivým potleskem. Přehlídka poezie byla velmi pestrá, různých žánrů. Děti se připravovaly svědomitě a pečlivě. Chvilku jsme se trochu báli, to když jsme v podání Michalky Zmeškalové vyslechli ,,Vodníka“ Karla Jaromíra Erbena. Naopak o zábavu se postaral Matěj Vrábek, vybral si opravdu vtipnou básničku.

Poděkování patří všem zúčastněným, také skvělé a spravedlivé porotě. Velký dík i všem vyučujícím v jednotlivých třídách.

V kategorii nejmladších žáků zvítězila Alice Šprláková z 1. B, na paty jí šlapali všichni ostatní, výkony byly velmi vyrovnané.

V kategorii 2. a 3. tříd  se na 1. místě umístily Michelle Malinová a Kristýna Vaníková, 2. místo obsadil Libor Ulbrich a 3. místo si vybojovaly Viktorka Hradecká a Emily Jandlová.

V kategorii nejstarších 4. a 5. ročníků zvítězili Toník jeřábek a Elenka Krásná, na 2. místě se umístil Standa Vrátník- všichni jsou žáky 5. B,  3. místo patří Matyášovi Kráčmarovi a Michalce Zmeškalové z 5. A.

Všem úspěšným posíláme velkou gratulaci a již nyní se těšíme na 5. ročník této soutěže.

Fotogalerie     

Mgr. Alena Bartoňová