Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Prvňáci na pochoďáku

Prvňáci na pochoďákuPáteční odpoledne jsme si báječně užili. Využili jsme příjemného téměř letního počasí a vypravili jsme se na průzkum lesa nad Útočištěm. Nejdříve jsme po zelené turistické značce vystoupali do prudkého kopce. Prokázali jsme obrovskou statečnost a vytrvalost. Však nás na vrcholu kopce čekala sladká odměna. Načerpali jsme energii a pokračovali dále příjemnou lesní cestou. V lese jsme se nakrátko zastavili. Pro lesní skřítky a zvířátka jsme vlastními silami vybudovali domečky. Poté jsme sestoupili zpět do údolí a prošli se po naučné stezce nad Útočištěm. Stihli jsme si také pohrát na místním hřišti. Ušli jsme více než 10 000 kroků. Co bychom pro zdraví neudělali. Již nyní se těšíme na další průzkumné výpravy do okolí našeho města.

Fotogalerie

žáci 1.A a 1.B