Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Září v 3. oddělení ŠD

Září v 3. oddělení ŠDPrvní měsíc školního roku máme za sebou, a jak si ho užili žáci v 3. oddělení školní družiny?

Naši malí prvňáčci se rozkoukali velmi brzy a seznámili se s prostředím školní družiny. Líbí se jim nejen ve třídě, kde mají spoustu her a hraček, ale i v herně, kde si hrají s velkými kostkami z projektu Start a také i v naší tělocvičně.

Krásné dny trávíme venku, kde si žáci malují křídou na chodník, hrají míčové hry, nebo staví domečky pro skřítky.

Pustili jsme se i do drobného vyrábění, které si žáci odnesli domů. Zatím si vyrobili dekorativní kolíček, výrobky ze zažehlovacích korálků, šperky z navlékání korálků, samolepící obrázky 3D, mozaikový samolepící obrázek, omalovánky a obrázky malované podle vlastní fantazie.

Fotogalerie

Bc. Veronika Karičková