Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Přihlašovací údaje k online výuce 2. stupně

Přihlašovací údaje k online výuce 2. stupněPřihlašovací údaje k online výuce 2. stupně byly zaslány žákům i zákonným zástupcům prostřednictvím Bakalářů.

Online výuka bude probíhat od úterý 13. 10. prostřednictvím aplikace ZOOM (lze spustit i přes telefon) dle rozvrhu hodin dané třídy u předmětů: ČJ, RJ, AJ, NJ, M, F, CH, D, Př, Z a VO. Žák má povinnost být pojmenován svým jménem a příjmením.

Od 13. 10. do 16. 10. se týká žáků 8. a 9. ročníku a od 19. 10. do 23. 10. se týká žáků 6. a 7. ročníku.

Ostatní předměty (výchovy a semináře) pouze distanční formou zadáním samostudia nebo úkolů k vypracování. Veškeré zadávání úkolů a práce bude realizováno prostřednictvím elektronické žákovské knížky (Bakaláři).

Účast žáků na online výuce je povinná a je nutno omlouvat absenci žáků, přičemž platí stejná pravidla omlouvání žáka, jako při výuce ve škole.

V případě absence potřebného vybavení pro online výuku je nutné si na žádost zákonného zástupce dohodnout jiný způsob komunikace.

vedení školy