Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Listopad v 3. oddělení ŠD

Listopad v 3. oddělení ŠDV měsíci listopadu jsme nacvičovali krátké taneční vystoupení k výročí naší školy. Z organizačních důvodů musel být taneček promítán na plátně, ale i tak se žáci velmi snažili a aktivně se zapojili. Po finálním natočení videa všichni dostali sladko – kyselou odměnu. Nakonec, výsledek našeho tanečku jste mohli vidět v kulturním centru.

Ve třídě stále ,,frčí‘‘ velmi oblíbené zažehlovací korálky. Žáci skládají korálky do šablony, nebo vyrábí podle vlastní fantazie. Navlékají korálky na náramky, sedí u stolečku a modelují s modelínou, malují nebo barví omalovánky.

Pomalu se připravujeme na náš tradiční vánoční jarmark. Zatím jsme pracovali se dřevem a vánoční dekorací z polystyrenu.

Někteří zase rádi tráví volný čas na koberci, kde si staví různé stavby z lega. Při činnostech si rádi poslechneme písničky.

Často sedáváme v kruhu, kde si povídáme, zahrajeme si tichou poštu, nebo se proběhneme v naší oblíbené tělocvičně.

V měsíci listopadu vyhlásila naše školní družina sbírku pro psí útulek. Budeme rádi, když se zapojíte, třeba i s maličkostí.

Fotogalerie

Bc. Veronika Karičková