Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > 6.A, 6.B, 6.C - Divadlo Hněvín

6.A, 6.B, 6.C - Divadlo HněvínDen na Hněvíně

Příjemný den prožily šesté třídy na hradě Hněvín, kde Divadlo Most pořádalo představení Lotrando a Zubejda. Herci podali v této známé pohádce skvělé výkony a navíc nám přálo počasí, takže jsme odjížděli plni hezkých dojmů.

Mgr. Iva Máchová

Letní divadlo pod širým nebem

Žáci 6. ročníků vyrazili na divadelní představení Lotrando a Zubejda, které se odehrávalo přímo na nádvoří mosteckého hradu Hněvín. Díky krásnému počasí, usměvavým žákům, skvělému doprovodu a především šikovnosti herců jsme si celé dopoledne velmi užili. Čapkův příběh z Devatera pohádek byl zpracován mile a poutavě. Nechyběly ani známé písně Z. Svěráka a J. Uhlíře. Před odjezdem jsme si zvládli dát také chutnou svačinu s výhledem na Krušné hory i část Českého středohoří.

Mgr. Diana Homolková

Fotogalerie