Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Červen ve 3. oddělení ŠD

Červen ve 3. oddělení ŠDNa den dětí jsme vyrazili na točenou zmrzku, kde si každý vybral podle svého gusta.

Ve třídě jsme pracovali a vyráběli obrázky pomocí provázku a pomocí zubního kartáčku. Se zubním kartáčkem děti práce velmi bavila. Vyrobili jsme si i vyškrabávací obrázky pomocí voskovek a barev, po zaschnutí žáci vyškrabávali různé motivy.

Venku jsme si užívali krásného počasí, žáci hráli různé hry. Nejvíce ze všech žáky bavila hra, kdy bylo v areálu školy rozmístěno 60 šikulů, úkolem bylo rozdělit se do týmů a najít jich co nejvíce. Všichni dostali odměnu podle svého výběru, buď sladkost, nebo přívěsek na klíče.

Ještě máme před sebou vycházku do našeho parku, kde navštívíme zámeckou cukrárnu a posedíme spolu u zmrzliny.

Fotogalerie

Bc. Veronika Součková