Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Vzdělávání žáků školy od 12. 4.

Vzdělávání žáků školy od 12. 4.Od 12. 4. bude ve škole probíhat rotační výuka žáků 1. stupně.

V týdnu od 12. 4. budou na prezenční výuce ve škole třídy 1.A, 2.A, 5.A, 5.B a 5.C. Třídy 1.B, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A a 4.B se budou vzdělávat z domova distančně.

V týdnu od 19. 4. se prohodí, tedy na prezenční výuce ve škole budou třídy 1.B, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A a 4.B (nejpozději ve čtvrtek 15. 4. zveřejníme informace, kdy budou žáci vstupovat do školy a kdy jim bude končit vyučování) a distančně z domova se budou vzdělávat třídy 1.A, 2.A, 5.A, 5.B a 5.C.

Žáci 2. stupně i nadále pokračují v distanční výuce.

Ve všech prostorách školy bude povinnost nosit respirátor nebo chirurgickou roušku (výjimku tvoří konzumace jídla nebo pití). Žáci z různých tříd se nebudou setkávat. Nebude probíhat zpěv a pohybové aktivity žáků.

Po příchodu do školy (družiny) budou žáci v pondělí a čtvrtek otestováni (samoodběr vzorku, v případě potřeby jim pomohou pedagogičtí zaměstnanci školy). V případě absence v den testování budou testováni první den po návratu do školy. Testovat se nemusí žáci, kteří prodělali nemoc Covid-19 a zároveň od prvního PCR pozitivního testu neuběhlo více než 90 dnů. Tuto skutečnost je nutné prokazatelně doložit (potvrzení od lékaře, lékařská zpráva, zpráva z laboratoře, …), jinak se žák musí testování účastnit.

V případě pozitivního testu žáka budou zákonní zástupci školou ihned informováni.

Vše, zde uvedené, platí pouze do změny opatření pro školy.

 1.A

 • vstup žáků do školy v 7:50 (spodní vchod do budovy 1. stupně)
 • konec výuky v 11:20

2.A

 • vstup žáků do školy v 8:00 (spodní vchod do budovy 1. stupně)
 • konec výuky v 11:40

5.A

 • vstup žáků do školy v 8:10 (hlavní vchod)
 • konec výuky v 12:40

5.B

 • vstup žáků do školy v 8:10 (spodní vchod do budovy 1. stupně)
 • konec výuky v 12:40

5.C

 • vstup žáků do školy v 7:50 (hlavní vchod)
 • konec výuky v 12:20

Školní družina

 • ráno od 5:30
 • odpoledne nejdéle do 16:30
 • žáci jedné třídy tvoří jedno oddělení školní družiny

Školní jídelna

 • v případě zájmu o oběd je nutné si ho přihlásit u vedoucí školní jídelny
 • žáci vzdělávající se prezenčně ve škole jdou na oběd ihned po skončení výuky ve škole
 • pro distančně vzdělávané žáky bude výdej oběda od 13 do 14 hodin

Přílohy:

vedení školy