Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Výuka a provoz školy od 15. 2. 2021

Výuka a provoz školy od 15. 2. 2021Dle dnešního vyjádření MŠMT nebude mít ukončení nouzového stavu vliv na dosavadní režim ve školách a od pondělí 15. 2. se opatření ve školách budou řídit dle zákona o ochraně veřejného zdraví. Žáci 1. a 2. tříd se budou dále vzdělávat prezenčně ve škole, žáci 3. - 9. tříd distančně z domova.

Z důvodu výrazného rozšíření nové mutace COVID-19 bude od 15. 2. vstup do školy možný pouze s chirurgickou rouškou nebo respirátorem nejméně třídy FFP2. S látkovou rouškou už vstup do školy nebude umožněn.

Dle informace KHS o možnostech záměny chirurgických roušek a respirátorů FFP2 za nanoroušky nám bylo telefonicky potvrzeno, že to lze. Je ale nutné mít k dispozici certifikát výrobce nanoroušky.

Děkujeme za pochopení.

Příloha:

vedení školy