Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Výlet na Šumnou

Výlet na ŠumnouRáno začalo zataženou oblohou a obavami, zda nezmokneme. Po cestě na Šumnou se ale nebe začalo projasňovat a my se dočkali pěkného, přímo "výletového" počasí. Šlo se nám báječně, cestou jsme vymýšleli legendy o zřícenině hradu a na vrchol jsme vyběhli jako kamzíci. 

Díky Emilčiným rodičům nás nahoře čekal již hořící ohníček a my si tak mohli pochutnat na buřtech, párcích a opečeném chlebu. Posilněni jsme si zahráli ve skupinách  scénky z hradu v jeho největší slávě.

Celým dnem nás provázeli Šmoulové, ani nevíme, kdo to první vymyslel, ale byli všude a nešlo se jich zbavit. Kdo s námi nebyl, asi nepochopí:) :) :)

Byl to prima den, děkujeme všem, kteří ho pro nás připravili. Příště bude Lestkov, už teď se těšíme.

Fotogalerie

žáci 4. A