Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Vánoční besídka 4.A

Vánoční besídka 4.AVánoce se kvapem blíží, a tak byl opět ten správný čas sejít se na besídce a strávit ve vánočním duchu společné chvíle.

Letos jsme rodičům ukuchtili ve školní kuchyňce bramborový salát a mohli díky němu připravit skvělé chlebíčky, po kterých se jenom zaprášilo. Dalším, tentokrát sladkým potěšením, byly nepečené jogurtovo - kokosové kuličky, které chutnaly jako "nanuk Míša" a moc se nám povedly.

Kromě pohoštění jsme měli přichystaný také vánoční program složený z koled, básniček a především tradic a zvyků. Nechybělo proto rozkrojení jablíčka, recept na "Vánoční muziku" nebo doporučení kapřích šupinek do peněženky.

Rodiče poté spolu s námi vyráběli "Sobíka", který se všem náramně povedl a kterého jsme si odnesli domů.

Na závěr jsme rodičům předali dárečky, které jsme pro ně vyráběli při výtvarné výchově a pracovních činnostech. Nesli si tak domů svícínek, dekoraci z přírodnin a vánoční přáníčko.

Byl to hezky a příjemně prožitý čas. Všichni jsme si popřáli šťastné a pohodové svátky vánoční a zdraví do nového roku. Ať se nám daří! Ať se daří i Vám!

Fotogalerie

žáci 4. A