Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Studijní zájezd do Anglie - den čtvrtý a pátý

Studijní zájezd do Anglie - den čtvrtý a pátýPo středeční dopolední výuce jsme se s dětmi vypravili na výlet do Chichesteru, kde jsme viděli krásnou katedrálu, a kde měli žáci v centru rozchod, aby si prohlédli město. Z Chichestru jsme se vydali kousek na sever do West Dean, kde jsme si prošli nádherný skanzen plný středověkých domů.
Ve čtvrtek jsme se po výuce vypravili z Brightonu na západ, abychom si prohlédli krásný hrad (Arundel Castle), ve kterém jako v prvním hradu byla zavedena elektřina. Hrad je stále z části obýván, má krásné zahrady, kapličku a rybníčky. Poté jsme si prohlédli přilehlé městečko a občerstvili jsme se.
Oba výlety byly skvělé. Věříme, že si žáci vše moc užili.

Fotogalerie

Mgr. Václav Homolka