Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Sportovní den mládeže s TAJV v Klášterci nad Ohří

Sportovní den mládeže s TAJV v Klášterci nad Ohří2. ročník oblíbené národní soutěže Sportovní den mládeže s TAJV v Klášterci nad Ohří se uskutečnil v pondělí 3. 10. 2022 v odpoledních hodinách na novém multifukčním sportovišti v ulici Lesní. Jednalo se o semifinálové kolo z celkového počtu 250 turnajů v České republice. Žáci a žákyně ze základních škol v Klášterci nad Ohří se na hřišti utkali ve fotbale, florbale, házené, frisbee a tenise.

Z celkového vítězství se nakonec zaslouženě radovali Daniel Adamec, Jan Širochman a Kateřina Šindelářová. Finalisté semifinálového turnaje v Klášterci nad Ohří získali upomínkové diplomy, věcné odměny a mnoho dalších sponzorských cen. Společně s cenami obdrželi finalisté vstupenku na závěrečný celorepublikový turnaj, Národní finále v Poděbradech, který se bude konat v předvánočním termínu 3. 12. - 4. 12. 2022. Na tomto turnaji budou postupující hráči reprezentovat zejména základní školu, Město Klášterec nad Ohří a Ústecký kraj. Vítěz Národního finále v Poděbradech převezme putovní pohár TAJV od ministra školství, mládeže a tělovýchovy.

Sportovní den mládeže s TAJV v Klášterci nad Ohří byl zrealizován za podpory Města Klášterec nad Ohří a partnerů projektu.

Fotogalerie

Mgr. Jan Váňa

organizátor soutěže TAJV