Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Říjen v 3. oddělení ŠD

Říjen v 3. oddělení ŠDDalší měsíc školního roku máme za námi. Ani tento měsíc žáci v školní družině nezaháleli a pracovali na mnoha výrobcích.

Při procházce jsme nasbírali krabici listí, které jsme poté zpracovali na podzimní skřítky, velmi oblíbené jsou stále zažehlovací korálky, kdy žáci do šablony skládají korálky, které se poté zažehlí žehličkou.

Velmi často a rádi sedávají žáci spolu u stolečků, kde hrají různé stolní hry, malují si, barví omalovánky, nebo si modelují s modelínou. K blížícímu se Halloweenu jsme vytvořili 3D dýně a duchy. Pracovali jsme se suchým pastelem, kdy žáci stínovali a míchali barvy pomocí šablony kočičky.

Navštívili nás také králíci Hop a Skok a zpříjemnili nám tak jedno krásné odpoledne.

Hezké počasí jsme trávili venku. Velmi oblíbená je naše tělocvična, kde žáci hrají míčové hry – pamatovaná, kopaná, trénují hod na koš a florbal. Stále trénujeme taneček na blížící se akademii naší školy.

Fotogalerie

Bc. Veronika Karičková