Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > První pomoc se záchranářem

První pomoc se záchranářemBudou naši žáci schopni zachraňovat životy? Doufáme, že nyní už ano! Umožnili jsme 8. a 9. ročníkům jít do Kulturního centra na interaktivní přednášku První pomoc se záchranářem, kterou vedl zkušený záchranář Jan Svoboda. Jeho přednáška byla velice zajímavá, poučná i vtipná, plná příběhů ze života. Součástí této akce byla i možnost si zkusit resuscitovat zraněného, což si vyzkoušelo hned několik žáků. Dokonce spolu soutěžili, kdo zachrání zraněného lépe, vše pomocí aplikace, která převedla na procenta, jak moc úspěšní v zachraňování byl každý z žáků. Věříme, že se žákům akce líbila, a že jim přinesla cenné informace, díky kterým by v potenciální krizové situaci byli schopni pomoci.

 Fotogalerie

Mgr. Václav Homolka