Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Prvni den mobility projektu "The Colours of Science" ve Španělsku

Prvni den mobility projektu "The Colours of Science" ve Španělskuerasmus[2].jpg

Po delší cestě letadlem a autobusem jsme dorazili v noci do hostelu. Hned ráno nás čekalo oficiální přivítání ve škole Colegio Pedro Poveda Jaén. Poté jsme ochutnali místní olivový olej. Zbytek dopoledne probíhala prezentace jednotlivých zemí projektu. Měli jsme možnost seznámit se prostřednictvím fotografií a výkladu s partnerskými školami z Portugalska, Slovinska, Španělska a Polska. Také jsme ochutnali jejich národní dobroty, které přivezli s sebou. O náš stánek byl velký zájem a všem naše perníčky, klášterecké oplatky a další sladkosti chutnaly. Úspěch měl i chléb s "vepřovkou". Všichni si dopoledne užili. Odpoledne nás čeká program zaměřený na spojení barev a vědy. 

Fotogalerie

Krátká videa:

M. Bártová a yellow team