Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Předškoláčci se seznamují s naší školou

Předškoláčci se seznamují s naší školouVčera a dnes nás navštívily předškolní děti z mateřské školy v Lípové ulici.

Nejprve si v prvních třídách vyzkoušely, jaké je to být školákem. Všechny děti si společně zazpívaly, zaskákaly, namalovaly obrázek a zahrály si krátké hry, u kterých nám předvedly, že umí počítat. Všechny děti byly moc šikovné.

Největší překvapení je ale čekalo v tělocvičně, kde je přivítali žáci ze čtvrté třídy. Byl zde připraven program, který dětem představil naše výukové roboty Photony.

Nejprve je jeden z robotů vyzkoušel z postřehu, barev a znalosti zvuků zvířat. Poté jim čtvrťáci ukázali, jak roboty ovládat a pak už si předškoláčci roboty převzali a naučili se s nimi zdolávat slalomovou dráhu.

Věříme, že se předškoláčkům v naší škole líbilo a budeme rádi, když se s nimi znovu setkáme 21. 3. při akci Školička nanečisto a posléze i u zápisu do 1. tříd.

Fotogalerie

zaměstnanci školy