Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Páťáci tančí

Páťáci tančíV úterý 25. 10. jsme ve škole tančili. Měli jsme skvělého instruktora Matěje. Tančili jsme moderní tance, ten první nám šel docela dobře, ale ten druhý, to byl oříšek. Nakonec jsme to ale zvládli. Tento den byl super a doufám, že bude více dnů  tancování s Matějem.

Matyáš Kráčmar

Tancování mě baví. Věnuji se tancování už 7 let. Budu se snažit, abych uměla tancovat jako Matěj. Matěj je moc šikovný. Spolupracuje s mojí učitelkou tance. Moje trenérka mi řekla, že mohu mít v 15 letech svoji  vlastní  skupinu. Tancovat před ostatními spolužáky se stydím. Přesto jsem svoji největší slabinu překonala. Moc mě to bavilo a naučila jsem se nové taneční kroky.   

 Kristýna Štefulová

V úterý jsme s tanečníkem Matějem první dvě hodiny tancovali v tělocvičně. Nejdříve jsme se protáhli. Potom jsme tancovali lehčí a nakonec těžší tanec. Na závěr nám Matěj ukázal svůj tanec cha cha. Byl moc šikovný a určitě bych si to ještě jednou nebo i vícekrát zopakovala.

Klaudie Malinová

Tancování s Matějem mě velmi bavilo. Naučil jsem se skvělé tance. Pouštěli jsme s k tanci různé melodie, takže se nám lépe tancovalo.   

Jan Sivák

Fotogalerie