Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Leden v 3. oddělení ŠD

Leden v 3. oddělení ŠDV měsíci lednu se žáci seznámili s novým výtvarným stylem Op-art. Nejdříve si žáci prohlédli obrázky tohoto stylu a pak si ho i vyzkoušeli. Při dalším vyrábění jsme míchali barvy a na obrázek jsme používali houbičku a šablony, někteří použili i třpytky a tak obrázek ještě lépe vynikl. Oprášili jsme i žáky oblíbené zažehlovací korálky, nebo gumičky, ze kterých si pletli náramky, náhrdelníky, prstýnky.

Z papírových tácků jsme vyráběli lapač snů, pracovali jsme s bavlnou, korálky a peříčky.

Při hudebních soutěžích jsme si zahráli nejen židličky, ale naučili jsme se tančit Makarenu, u které se žáci velmi nasmáli.

Navštívili jsme knihovnu v našem Kulturním centru.

V měsíci lednu naše školní družina vyhlásila sbírku pro klášterecký útulek. Už se nám nahromadilo mnoho dobrot pro pejsky, pelíšky, deky, hračky aj. sbírka potrvá do 16. 2. Poté se naše družina postará o předání věcí do útulku.

Fotogalerie

Bc. Veronika Součková