Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Koncert Orbis Pictus

Koncert Orbis PictusVe čtvrtek 24. 11. navštívily 7. - 9. ročníky KC, kde se konal pořad s názvem Orbis Pictus. Šlo o koncert slovenského muzikálového zpěváka Jara Gaža, jehož pop-rockové písně byly zajímavě provázeny projekcí dokumentárních snímků a laserovými efekty. Nečekaným zpestřením byl sólový valčík zpěváka s p. učitelkou Máchovou a společný tanec dětí.

Jak koncert hodnotí žáci?

Anet a Natka: Umí dobře zpívat, má dobré texty písniček, dobře vymyšlená atmosféra, klidně bychom šly ještě jednou.

Terka a Niky: Zpěvák měl úžasný hlas, oceňujeme jeho češtinu.

Zuzka, Květa a Eva: Nejvíce se nám líbilo tancování s naší paní učitelkou, atmosféra a že se všichni zapojili.

Filip a Dan: Pěkné písničky, krásný tanec na konci.

Fotogalerie

Mgr. Zuzana Chládková