Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Klášterecký park s průvodcem

Klášterecký park s průvodcemlogo[9].jpg

Měli jsme štěstí, že jsme se mohli v rámci Šablon III - Projektový den ve škole zúčastnit projektu Poznáváme památky našeho města. 19.10. jsme se vypravili do zámeckého parku, kde se nás ujala šikovná paní průvodkyně a provedla nás výstavou z období středověku. Potom jsme navštívili Thunskou hrobku a oba klášterecké kostely. Dozvěděli jsme se mnoho zajímavých informací z dějin našeho města.

Nejvíc se nám ovšem líbilo vyprávění p. Kodytka, který nás vzal na výpravu po Kaplích Sedmi bolestí panny Marie. Děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě tohoto projektu. Užili jsme si krásné a poučné dopoledne.

Fotogalerie

Mgr. Alexandra Preislerová, Mgr. Alena Bartoňová a žáci 5.A a 5.B