Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > I technika může být zábava

I technika může být zábavaNaše škola přijala pozvání z ostrovské průmyslovky a tak jsme 19. 4. 2023 vyrazili do Ostrova. Střední průmyslová škola Ostrov je školou, která nabízí celou řadu zajímavých studijních příležitostí. Na výběr je z řady oborů (maturitních i učebních), namátkou jmenujme strojírenství, elektrotechnika, ICT, veřejnoprávní činnost a z učebních oborů automechanik a nástrojař. Naši žáci si otestovali práci s různými přístroji, počítači, ale i manuální zručnost. Tím si nenásilnou formou zkusili činnosti z různých učebních a studijních oborů, které tato škola nabízí. Pojetí akce jako týmové soutěže se osvědčilo, umožnilo testovat schopnosti žáků v porovnání s žáky z jiných škol.  Naši žáci ve své skupině obsadili první dvě místa. Moderní a krásně vybavená škola byla velmi příjemnou kulisou pro podařenou akci. Až se za rok naši budoucí deváťáci budou rozmýšlet, na jakou střední školu se vydat, jistě se jim vybaví tato úspěšná akce.

Fotogalerie

Mgr. Jitka Řebíčková a žáci 8.A a 8.B