Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Halloweenská oslava

Halloweenská oslavaV pátek dopoledne zavítali do naší školy Mrtvá nevěsta, Gandalf, T-rex, několik zombie, rej čarodějnic a spousta dalších nadpřirozených bytostí. Slavil se tu totiž Halloween.
Naši osmáci (8.B) a sedmáci (7.B) přichystali dopoledne plné zábavy a dobrodružství pro mladší žáčky na škole. Všichni si vyrobili masky, osmáci přichystali strašidelnou stezku s úkoly, sedmáci připravili pro děti tvořivé dílničky a zábava mohla začít.
Našeho programu se zúčastnili čtyři třídy - 3.A, 3.B, 4.A a 4.B. Každý, kdo se ve zdraví vrátil ze stezky, dostal sladkou odměnu a z dílniček si pak na památku odnesl vlastnoručně vyrobené halloweenské dekorace - duchy z papírových talířků, zápich do květináče a náramek. Ještě si děti nazdobily perníčky, které nám napekla 4.B (za což dekujeme), ale ty domů nedonesl snad nikdo, jak byly výborné.
Z fotografií sami můžete vidět, že dopoledne si užily všechny děti, jak ty menší, tak i ty větší. A my jim, jako pedagogové a asistenti daných tříd, děkujeme za realizaci této akce.

Fotogalerie

třídní učitelé a asistenti 8.B a 7.B