Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Duben ve 3. oddělení ŠD

Duben ve 3. oddělení ŠDI v měsíci dubnu jsme aktivně pracovali.

Vyráběli jsme výrobky na Velikonoce, které si žáci odnesli domů a mohli si tak doplnit doma velikonoční výzdobu. Vystřihovali jsme dekoraci na naši síť, abychom si vyzdobili prostory naší školní družiny. Čeká nás náš tradiční jarmark, a tak jsme vyrobili mnoho výrobků a dekorací, pracovali jsme i s dřevem. Práce žáky velmi bavila, bylo to pro ně zase něco jiného. Navštívili jsme naší keramickou dílnu, kde žáci vyrobili krásný dárek pro maminky k jejich svátku. Dekorovali jsme sklenice, každý podle své vlastní fantazie. K pálení čarodějnic si každý vyrobil svou vlastní malou čarodějku s koštětem. Také jsme se zapojili k projektovému dni Země. Vyráběli jsme různé motivy ze zažehlovacích korálků, i když je to velmi titěrná práce, tak žáky velmi baví.

Navštěvovali jsme naší tělocvičnu, kde jsme cvičili a hráli různé míčové hry. Krásné počasí jsme trávili venku.

Fotogalerie

Bc. Veronika Součková