Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Den svatého Valentýna

Den svatého ValentýnaNe každý má tento svátek rád, naopak někdo ho rád má a rád tento den zamilovaných slaví. Vždyť říci někomu, že ho máme rádi, nemusíme v určený den, ale kdy chceme. A děláme to???

Na naší škole je to den, kdy každý může písemně sdělit tomu druhému, že ví o tom, že existuje a je rád, že ho poznal. Žáci od prvních tříd až po deváté  hází své ručně vyrobené „Valentýnky“ do poštovní schránky sv. Valentýna v přízemí školy, aby je mohli 14. února roznést po celé naší škole poštovní doručovatelé. Dnes tomu bylo stejně. Krásná přáníčka s láskou vyrobená překvapila nejen žáky, ale i naše vyučující, asistentky a paní kuchařky. Celkem bylo posláno 236 Valentýnek, dva dárky a dokonce i květiny. Děkuji všem, kdo si našel čas říci někomu slova: děkuji, že jsi, mám tě rád, ráda nebo miluji tě. A děkuji také naším poštovním doručovatelkám.

S přáním krásného dne všem

Fotogalerie

Mgr. Simona Kuncová