Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Basketbalový turnaj o putovní pohár

Basketbalový turnaj o putovní pohárDne 19. 4. jsme pořádali basketbalový turnaj pro sedmé a osmé ročníky kláštereckých škol.

Kromě naší školy se zúčastnily ZŠ Krátká a ZŠ Petlérská. Hrálo se o putovní pohár, z každé školy soutěžily dvě družstva a každý zápas trval 7 minut. Naše dva týmy tvořili tito žáci ze 7. tříd - Martin Bogdan, Nikita Nikiforuk, Jakub a David Nádeníci, Dominik Vaško a Kryštof Vimr. Dále žáci z 8. tříd, konkrétně Filip Leden, Zdeněk Snopek, Jakub Mikeš, Vojtěch Hejtmánek a Tomáš Málek. V minulém roce naši žáci vyhráli putovní pohár, který letos vybojovali žáci ze ZŠ Krátká. My jsme tentokrát skončili druzí, což je i tak krásný výsledek. Byl to napínavý souboj a všechny týmy se opravdu snažily.

Z 6 zúčastněných týmů celkově:

1. místo obsadili žáci 8. ročníku ze ZŠ Krátká

2. místo obsadili žáci 8. ročníku naší školy

3. místo obsadili žáci 8. ročníku ze ZŠ Petlérská

Pro zajímavost sem přidáváme i celkový počet střelených košů.

8. ročník ZŠ Krátká – 34 košů

8. ročník naší školy – 26 košů

8. ročník ZŠ Petlérská – 16 košů

7. ročník naší školy – 11 košů

7. ročníky škol ZŠ Krátká a ZŠ Petlérská stejně – 7 košů

Všem děkujeme za účast, vítězům blahopřejeme. Příští rok se snad znovu všichni sejdeme a opět utkáme o putovní pohár.

Fotogalerie

Mgr. Václav Homolka a Mgr. Miroslava Hanzová