Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > 5.A - Vánoční setkání s rodiči

5.A - Vánoční setkání s rodičiV úterý 13. 12. jsme měli s rodiči, paní učitelkou a kamarády ze třídy vánoční besídku. Ráno jsme šli rovnou do kuchyňky. Připravili jsme nepečený jablečný koláč a vajíčkovou pomazánku, kterou jsme následně rozetřeli na chlebíčky a ty jsme ozdobili. Potom jsme vše uložili do trezoru- do ledničky. Když jsme odpoledne přišli s rodiči do školy, tak jsme se usadili, popovídali si a zazpívali jsme si společně koledy. Potom jsme si rozbalili dárečky, od Matěje jsem dostal skvělý kvíz se státy celého světa. A šlo se jíst, povídali jsme si spolu. Přál bych si takových besídek a setkání více, moc se mi to líbilo.                                                                                                             

Matyáš Kráčmar

V kuchyňce jsme připravili občerstvení pro rodiče. Na besídce jsme zazpívali vánoční koledy. Rozbalili jsme si dárečky od kamarádů. I rodičům jsme předali dárky, které jsme vlastnoručně vyráběli. Od paní učitelky jsme dostali knihu Malý princ. Ochutnávali jsme cukroví a nepečený koláč, který jsme připravili. Moc se mi to líbilo.                                                                  

Klaudie Malinová

Pár hodin před besídkou jsme připravovali občerstvení, nepečený koláč, chlebíčky a někdo přinesl z domova cukroví. Když začala besídka, přivítali jsme rodiče, pak jsme zpívali koledy a předali jsme si dárky. Ochutnávali jsme cukroví a pili čaj. Moc jsem si to užil.            

Jan Sivák

Fotogalerie

Děkuji všem rodičům za příjemné předvánoční setkání.                         

Mgr. Alena Bartoňová