Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > 2.B - Závěr školního roku

2.B - Závěr školního rokuPěšky na Lestkov

V pátek 21. června se žáčci 2.B  vydali pěšky na zříceninu hradu Lestkov, aby více poznali a prozkoumali okolí svého domova. Po namáhavém výstupu v doprovodu nejen paní učitelky, ale též některých rodičů – p. Ilavské, p. Krejčové a p. Šugarové, kdy cestou ochutnávali pravé lesní jahody, žáčci vystoupali až ke zřícenině hradu Lestkov. Zde si přímo pod zříceninou opekli buřtíky a prohlédli si okolní krajinu a hlavně Klášterec nad Ohří pěkně z výšky. Na zpáteční cestě si všichni ochutnali kláštereckou Kyselku přímo u pramene.

Pěší výlet se opravdu vydařil, cestou si děti užily spousty legrace a hlavně všichni jsme dosáhli vytyčeného cíle.

Fotogalerie1

Zmrzlina za odměnu

V úterý 25. června jsme se po závěrečné hodině plaveckého výcviku vydali společně na zmrzlinku k Akimu.

Tímto bychom rádi poděkovali Akimu a rodičům naší Emy Hargašové, že nám „MLSÁNÍ ZA ODMĚNU“ na závěr školního roku zprostředkovali.

Mockrát děkujeme.

Fotogalerie2

Sportovní dopoledne 

Do vysvědčení nám zbývá pouze jeden den. To už se učit přece nebudeme. A tak jsme se rozhodli jít si trošku zasportovat a ještě jednou společně pobýt u ohníčku a opéct si nějakou tu dobrotu. To nám umožnil p. Kříž u svého hotelu Bohemia Excellent. Opečené dobroty jsme zapili točenou kofolou. Místo plánovaného sportování jsme ale přišli na něco jiného. Byli to šneci v okolí hotelu. A tak přesto, že jsme chvilku sportovali, více času jsme toto dopoledne trávili pořádáním šnečích závodů. Byla to fakt skvělá zábava a mnoho z nás si svého šnečího favorita neslo i domů.

Co myslíte? Co na to naše maminky?

Děkujeme též p. Šprlákové, mamince naší Aličky, která nás v tento den doprovázela. 

Fotogalerie3

žáčci 2.B a Mgr. Zdeňka Moziková