Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > 2.A - projekt Poklad

2.A - projekt PokladProjektové vyučování je u žáků velmi oblíbené, jedno téma se totiž promítne do všech výukových předmětů. A tak výuku v naší třídě celý týden ovlivňovalo slovo POKLAD.

Abychom poklad našli, museli jsme nejprve splnit devět úkolů a za každý z nich obdržet kousek mapy, která nás k pokladu měla zavést.

Učili jsme se pirátskou píseň, počítali příklady a díky nim vybarvovali papouška, sestavovali jsme slova a z nich věty, které vedly k zakletí hrozného obra, vyráběli jsme, malovali, stříhali, lepili, učili se orientovat podle pokynů a poznávali tropické ovoce, kterého na opuštěných ostrovech bývá mnoho. Vyrobili jsme lodě, překonávali překážky v terénu a nakonec jsme přece jen poklad našli. Byli v něm draci.

Znamená to, že se příští týden opět do školy moc těšíme. Čeká nás totiž Drakyáda. Hurá!

Fotogalerie                                                                     

žáci 2.A