Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Zrušení Dne otevřených dveří

Zrušení Dne otevřených dveříS politováním Vám musíme oznámit, že jsme se rozhodli po zvážení současné situace odpolední akci pro veřejnost - Den otevřených dveří z důvodu zhoršené epidemické situace zrušit. Nechceme ohrozit zdraví žáků, pedagogických pracovníků školy a veřejnosti. Nebylo by ze strany školy možné
omezit počet účastníků, protože se akce měla konat ve venkovní veřejnosti otevřené části školy, a ani zajistit plnění v danou dobu platných opatření vlády. Nebylo by také možné uskutečnit plánované skupinové prohlídky školy a dohlédnout na to, aby osoby měly platný certifikát o provedeném očkování nebo prodělaném onemocnění Covid-19. Děkujeme za pochopení.
Den otevřených dveří zpracujeme "virtuálně" a dovolíme si Vám poslat odkaz na video, abychom Vám ukázali alespoň část připraveného programu.

V případě zlepšení epidemiologické situace se s Vámi rádi setkáme v jiném termínu.

vedení školy