Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Zprávy z 3. oddělení ŠD

Zprávy z 3. oddělení ŠDPodívejte se, jak naši žáci tráví čas ve školní družině v 3. oddělení.

Velmi často a rádi si hrají s kuchyňkou, tančí na taneční desce, zpívají do mikrofonu karaoke písničky, nebo cvičíme v naší tělocvičně. Někteří si rádi lámou hlavu nad různými křížovkami a osmisměrkami.

Když se pustíme do vyrábění, tak jsou žáci nadšení a s radostí si výrobky odnáší domů. Pracujeme s různým materiálem, poslední z výrobků jsou stojánky, kdy jsme pracovali s papírem, plechovkou, nebo malá dřívka, která jsme lepili pomocí tavicí pistole. Mezi další výrobky jsme se už zaměřili na blížící se Valentýn. Žáci se pustili do šití srdíček, která potom vycpeme vatou a mohou tak udělat radost někomu blízkému.

Fotogalerie

Bc. Veronika Součková