Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Žlutý tým zasahuje - Den šestý

Žlutý tým zasahuje - Den šestý 

erasmus[2].jpg

Dnešní den jsme si všichni užili. Poslední den našeho pobytu před cestou domů jsme se učili surfovat na pláži u Feitoria. První zádrhel se objevil při navlékání neoprenu. Není to vůbec jednoduché se do něj nasoukat. Po nácviku na suchu jsme se vydali s prkny na moře. Někteří z nás udělali rychle velké pokroky a sjeli si svou první vlnu, jiným to trvalo trošku déle. V krásném počasí, i přes chladné moře, jsme si surfování užili. Odpoledne jsme se koupali a slunili na pláži. Na závěr dne nás čekala slavnostní večeře a Fado night, zpěv portugalských písní, v podání místní skupiny. Rozloučili jsme se s ostatními týmy a vydali se strávit poslední noc v hostelu. Dopoledne zítra vyrazíme letecky domů.

Portugalsko jsme si moc užili. Připravili si pro nás zajímavý program. Nyní se musíme připravit na příjezd ostatních týmů k nám koncem května.

Fotogalerie

Ing. Monika Bártová