Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Žlutý tým zasahuje – Den pátý

Žlutý tým zasahuje – Den pátýerasmus[2].jpg

Dnešní den začal výletem do Arrábida Convent, starého kláštera řádu Františkánů, který se nachází v blízkosti města Setúbal. Prohlédli jsme si prosté místnosti mnichů i okolí kláštera a vydali se na pláž. Konečně jsme měli možnost se vykoupat v moři. Voda byla sice chladná, ale osvěžení bylo v horkém dnu velmi příjemné. Po koupání  jsme měli možnost v místní restauraci ochutnat portugalská jídla.  Pak už nastal dlouho očekávaný výlet lodí. Tříhodinová vyjížďka stála za to. Povedlo se nám pozorovat delfíní rodinku. Ta nás po nějakou dobu projížďky doprovázela. Byl to nezapomenutelný zážitek. Ofoukaní větrem, ale spokojení, jsme se vrátili na břeh a vydali se do hotelu.

Zítra je náš poslední den plný aktivit. Těšíme se na lekci surfování a Fado night.

Fotogalerie

Ing. Monika Bártová