Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Zahájení školního roku v 1. třídách

Zahájení školního roku v 1. třídách1. září budou děti slavnostně přivítány na školním platě (prostor před tělocvičnami a hlavním vchodem do školy). Rozdělení žáků k jednotlivým třídním učitelkám naleznete v příloze tohoto příspěvku. Žáci jsou uvedeni pod svými registračními čísly.

Po slavnostním přivítání přejde pouze jeden z rodičů do dané třídy s třídní učitelkou, kde se dozví všechny další potřebné informace a základní seznam vybavení a pomůcek. Pokud rodič dojde sám s dítětem, bude po dobu této schůzky o jeho dítě postaráno.

V tento první školní den není potřeba nosit školní tašku a přezůvky.

Časový rozvrh pro první dny:
1. 9. 2022 - 1 hodina 
2. 9. 2022 - 2 hodiny (konec cca 9:40)

od 5. 9. 2022 dle rozvrhů

Všem dětem přejeme krásný zbytek prázdnin a v září se na ně budeme těšit!!!

Příloha:

vedení školy a třídní učitelky 1. tříd