Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Zahájení školního roku v 1. třídách

Zahájení školního roku v 1. třídách27.08. 2019

2. září budou děti slavnostně přivítány na školním platě (prostor před tělocvičnami a hlavním vchodem do školy).

Po slavnostním přivítání přejdou děti s rodiči do jednotlivých tříd, kde se děti seznámí s prostředím školy a své třídy. Následně zůstane jeden z rodičů s třídní učitelkou na první informativní schůzce ve třídě (asi 1 hodinu), kde se dozví všechny další potřebné informace a základní seznam vybavení a pomůcek. V tento první školní den není potřeba nosit školní tašku a přezůvky.

Časový rozvrh pro první dny:
2. 9. - 1 hodina
3. 9. - 2 hodiny
4. 9. - 2 hodiny
5. 9. - 3 hodiny
6. 9. - 3 hodiny
od 9. 9. podle rozvrhů tříd

Všem dětem přejeme krásný zbytek prázdnin a v září se na ně budeme těšit!!!

Mgr. Ivana Jiránková