V předvánočním týdnu jsme si v přírodovědě uspořádali hodinu "zábavné vědy".
Nejdříve jsme si vybrali pokusy, doma si je nanečisto vyzkoušeli ... a pak předvedli ostatním ve škole.
Všechny pokusy se zdařily a byly opravdu zábavné a zajímavé.
Většinu z nás nadchl pokus VEJCE HOPÍKEM, ale i LÁVOVÁ LAMPA, VÝBUCH SOPKY, ZKOUŠKA HUSTOTY, NAFOUKNUTÍ BALÓNKU POMOCÍ SODY, ale i další z deseti pokusů byly perfektní.
žáci 5. B, Mgr. Jana Lelková a Ivana Damašek