Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Z redakce třídy 2.A – Vycházka do zámeckého parku

Z redakce třídy 2.A – Vycházka do zámeckého parku14.01. 2020

Krmení ptáčků.
Celá třída s paní učitelkou šla do parku nakrmit hladové ptáčky. Dali jsme jim lojové koule a nasypali zrní. Pak jsme pozorovali, jak si ptáčkové pochutnávají. Prošli jsme park, proběhli se a rozhlíželi se po okolí. Matěk Kříček

S paní učitelkou jsme šli do parku. Tam jsme nasypali ptáčkům do krmítek. Na stromy jsme pověsili lojové kuličky. Tím jsme přilákali i kachny. V parku už rozkvétají sněženky. Michalka Zmeškalová

V pátek jsme místo prvouky šli do parku krmit ptáčky. Nesli jsme semínka a lojové koule, které jsme rozvěsili na větve a semínka jsme nasypali do krmítek. Protože parkem protéká řeka, je tam i hodně kačenek. Seběhly se k nám, tak jsme zbytek semínek nasypali jim. Vycházka se mi moc líbila. Kristýna Štefulová

Vyrazili jsme s paní učitelkou do zámeckého parku. Krmili jsme ptáčky, ale žádný nepřiletěl. Paní učitelce zbyla jen jedna koule a hodně zrníček a tak mi dala pytlíček se zrníčky, abych je vysypal do budky. Moc se mi to líbilo. Míša Karnet

žáci 2.A

Fotogalerie