Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Vzdělávání žáků školy v týdnu od 24. 5.

Vzdělávání žáků školy v týdnu od 24. 5.Od 24. 5. bude ve škole probíhat prezenční výuka všech žáků 1. i 2. stupně. Vstup žáků do školy bude 7:40 - 7:55 jako při běžném provozu. Konec výuky je dle rozvrhu (u žáků 7., 8. a 9. tříd je upraven a bude zaslán prostřednictvím Bakalářů).

Ve všech prostorách školy je povinnost nosit respirátor nebo chirurgickou roušku (výjimku tvoří konzumace jídla nebo pití). Neprobíhá zpěv a pohybové aktivity žáků v budově.

Po příchodu do školy budou žáci v pondělí otestováni (samoodběr vzorku, v případě potřeby jim pomohou pedagogičtí zaměstnanci školy). V případě absence v den testování budou testováni první den po návratu do školy. Testovat se nemusí žáci, kteří prodělali nemoc Covid-19 a zároveň od prvního PCR pozitivního testu neuběhlo více než 90 dnů. Tuto skutečnost je nutné prokazatelně doložit (potvrzení od lékaře, lékařská zpráva, zpráva z laboratoře, …), jinak se žák musí testování účastnit.

Pokud zákonný zástupce nesouhlasí s testováním žáka, může ho z výuky omluvit. Bude ale nutné splnit vyučujícími zadané úkoly pro daný týden.

V případě pozitivního testu žáka budou zákonní zástupci školou ihned informováni.

Vše zde uvedené platí pouze do změny opatření pro školy.

vedení školy