Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Výukový program na téma voda - 4.A, 4.B, 5.A - čtvrtek 28. dubna

Výukový program na téma voda - 4.A, 4.B, 5.A - čtvrtek 28. dubnaVýuka trochu jinak. Během dopoledního vyučování se děti seznámily s  koloběhem vody a životem ve vodě. Získaly mnoho poznatků o zásobárnách pitné vody a o zdrojích znečišťování. Zkoumaly život ve vodě, měřily pH a teplotu vody. Vyrobily si vlastní čističku vody. Program byl ukončen zábavným kvízem a rébusy. Vše se odehrálo v blízkosti lázeňského domu, v zadní časti zámeckého parku.

Ve čtvrtek jsme byli v zámeckém parku na projektu Voda. Dozvěděli jsme se škálu zajímavostí, např. jak vyčistit vodu, jak probíhá koloběh vody. Tento den jsem si užil a doufám, že bude více takových dní.    

Fotogalerie                                                                                                                                

Matyáš Kráčmar, 4. A