Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Výlet do Lesoparku v Chomutově

Výlet do Lesoparku v Chomutově7.10. 2019

Druháčkové využili první říjnový den k návštěvě lesoparku v Chomutově.

Se strachem jsme sledovali počasí předchozích dnů, některé parky zůstaly totiž vzhledem k nepřízni počasí nepřístupné. Do Chomutova jsme cestovali vlakem, to bylo velké dobrodružství. Zvládli jsme i přestup v Prunéřově. Měli jsme štěstí, vlak měl jen 10 minut zpoždění. Během dopoledne se vyčasilo, vysvitlo sluníčko a bylo příjemně. Téměř všechna zvířátka byla k vidění. Postřehy ze zoo určitě využijeme ve výuce, hlavně v hodinách prvouky.

Dnes jsme jeli do lesoparku. V lesoparku jsme viděli sovy a medvěda, který spal. Také jsme viděli oslíka, který k nám přišel. Výlet se mi líbil. Míša Z.

Dnes jsme byli v Zooparku v Chomutově. Jeli jsme vlakem. Viděli jsme zvířátka. Například: plazy, medvěda, ryby, opice, kozy, koně, tuleně, osla, rysa a další zvířata. Také jsem si koupil hračku hada. Moc se mi tam líbilo. Jenda S.

Jeli jsme s naší třídou vlakem na výlet do lesoparku. Viděli jsme mnoho zvířat. Nejvíc se mi líbil rys. A moc se mi tam líbilo. Matyáš K.

Byli jsme v lesoparku na výletě. Viděli jsme hodně zvířátek. Moc se nám tam líbilo. Michal K.

žáci 2.A a 2.B

Fotogalerie