Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Vydařené odpoledne plné zábavy

Vydařené odpoledne plné zábavyStředeční odpoledne bylo ve znamení soutěží, her, dobré nálady a krásného počasí. Naše škola uspořádala ve spolupráci s Pionýrskou skupinou Heleny Bišové, známou především pořádáním letních dětských táborů v Ohnišově, zábavné odpoledne. Akce byla určena pro současné i budoucí žáky školy, objevilo se ale i pár žáků, kteří do školy chodili dříve, což bylo milým překvapením.

Děti si během odpoledne mohly otestovat především svou zručnost, například si vyzkoušely, jak se řeže dřevo, zatloukají hřebíky, hraje pinball či ovládá balancovník. Dále je čekal slalom s míčkem na pálce, házení kroužků na cíl a v neposlední řadě hod míčkem, kde si děti užily asi nejvíce legrace, jelikož jeden z hodů měly s balonkem, který byl nastříkaný šlehačkou a házely na živý, lidský, terč. Ti nejodvážnější si dokonce za cíl vybraly svou paní učitelku.

S kamarády se pak mohly vyfotit ve fotokoutku, kde byly k dispozici letní rekvizity a hlášky, které tvořily v hodinách výtvarné výchovy deváťáci naší školy. 

Na konci pak každý odevzdal vyplněnou soutěžní kartičku a dostal sladkou odměnu ve formě balíčku.

Celá akce se velmi vyvedla, zpětná vazba od dětí byla obrovsky pozitivní. V průběhu odpoledne bylo vidět, že se všichni dobře baví. No a počasí k tomu bylo snad objednané. Budeme rádi, když se nám opět podaří podobnou akci společně zorganizovat.

Na celý průběh akce se můžete podívat v reportáži na televizi OKO1 a na více fotografií zde :

Ing. Lenka Svobodová, učitelka ZŠ Školní a dlouholetá členka PS Heleny Bišové