Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Volná místa na výjezd s výukou do Velké Británie

Volná místa na výjezd s výukou do Velké BritánieDěkujeme za projevený zájem o výukový výjezd do Brightonu. Máme ještě několik volných míst. Pokud ještě zvažujete účast vašeho dítěte na výjezdu, prosím o příp. potvrzení účasti na e-mail engelova@skolaklasterec.cz .

Základní informace k výjezdu

Výjezd je určen pro žáky 2. stupně. Jedná se o 7 denní výjezd do Brightonu v termínu 11. 6. – 17. 6. 2023 s následujícím předběžným harmonogramem: 1. den odjezd od školy, 2. den – poznávací program, 3. – 5. den – výuka (3h dopoledne) a poznávací program odpoledne, 6. den poznávací program Londýn, 7. den – příjezd ke škole.

Cena výjezdu je 11 990,- (zahrnuje ubytování v hostitelských rodinách, celodenní strava – oběd formou balíčků, doprava studentů k místu srazu, 9 výukových hodin AJ, doprava zahraničním autobusem (WC, USB, bufet), přeprava přes kanál La Manche (oboustranně Eurotunnel či trajekt), komplexní pojištění). V ceně nejsou zahrnuty vstupy do navštívených objektů a místní jízdné. Předpokládaná cena za vstupy celkem je £85 - £95.

V rodině jsou žáci nejčastěji ubytováni ve dvojicích, trojicích, eventuálně čtveřicích (hoši a dívky zvlášť). V rodinách mají žáci k dispozici samostatný pokoj, povlečení a možnost denního používání sociálního zařízení (koupelna).

Zájezd je možné uhradit formou individuálních plateb, kdy rodiče jednotlivě zasílají částku na účet CK, platba většinou probíhá formou 2-3 splátek.

Informační schůzka k výjezdu se koná ve čtvrtek 13. 10. 2022 od 15.30 ve třídě 6. A. Budete zde seznámeni s platebními podmínkami, se smlouvou (každý zájemce má individuální smlouvu s CK), kde jsou uvedeny veškeré informace k zájezdu včetně storno podmínek a programem zájezdu.

Mgr. Lucie Engelová